Dovolená v hotelu pro rodinu stvořeném / 1.9.2014

Na podzim je dovolená často větším balzámem na duši a prostá přeplněných pláží a dalších turisty oblíbených destinací. Vemte děti ze školy a najděte si čas alespoň na prodloužený víkend, taková rodinná dovolená se v tuto dobu finančně vyplatí a může skutečně stát za to! Máme pro vás pár tipů do ciziny i po Čechách. více »

Reiters Reserve: Rakousko s rodinou na pohodu / 30.4.2014

"...poblíž Vídně v zelené pahorkatině s koňmi a jinou zvířenou se skví velikánské golfové hřiště a dva luxusní hotely, jeden pro rodinu s dětmi a jeden pro ty, kteří děti okolo sebe alespoň na chvilku mít nechtějí. A k tomu „milion“ bazénů, termální voda, pro děti atrakce, pro dospělé S i BEZ gastronomické zážitky a nudistická pohodička…" více »

Snová dovolená s dětmi v Cavallino Bianco / 2.12.2013

Zima, slunce, sníh a teplo rodinného krbu v jednom z nejluxusnějších hotelů pro rodiny s dětmi na světě. Bio strava pro děti a vše, co potřebujete pro klid duše! více »

Rumunský Fagaraš: Maturita vysokohorské turistiky / 13.5.2013

Pereme-li se s časem zapsaným ve tváři, ve vráskách odrážejících úsměv radosti, ale i starosti, pak vráskám času, které proměňují přírodu, se všichni obdivujeme. Fagaraš je pro mě jednou z těch nejkrásnějších vrásek, které jsem kdy spatřila a zažila. více »

Rumunský Fagaraš: Maturita vysokohorské turistiky / 30.4.2013

Za vesničkou Turnu Rosu už obouváme pohorky, opíráme se o trekové hole a výlet může začít. více »

Rumunský Fagaraš: Maturita vysokohorské turistiky / 25.4.2013

Upřednostňujeme kombinaci zážitků z čisté krásy přírody, jejího fyzického prožitku (při zdolávání toho, co nám postaví do cesty) a nízkých nákladů. Volba tentokrát padla na Karpaty a my se začali těšit z myšlenky přechodu centrálního rumunského pohoří Fagaraš. více »

Začalo to na Kostarice / 27.11.2012

Zveme vás na výstavu fotek Michaely Kindlové v chomutovském Café Atrium a nabízíme malou ochutnávku v podobě článku a galerie. Do Kostariky se zamilujete! více »

Jak poznat dobré boty nejen na podzim a zimu?

Fenomén barefoot

Proč chodit naboso? Proč to dopřát i vašim dětem?