Svatá sauna / 26.11.2012

Pobyt v  sauně zvyšuje imunitu, uvolňuje ztuhlé svaly, zbavuje stresu a nemocí s ním souvisejících. Navíc zlepšuje kvalitu kůže. Ničte zimní splíny a čerpejte energii v sauně! více »

Ptejte se trenéra / 22.9.2012

„Sport je pro mě životní styl, způsob jak žít zajímavější život. Svým klientům vždy říkám, že není důležité neupadnout, ale dokázat se opět zvednout,“odpovídá trenér Martin Košťál na dotaz, proč se rozhodl profesionálně živit právě trénováním. Nyní se ho můžete naším prostřednictvím ptát na cokoliv ohledně tréninku, sportovní zátěže, kondice, hubnutí apod. více »

O rubrice Váš trenér / 1.7.2012

Milí čtenáři. S novým designem otevíráme novou rubriku, která vás provede světem pohybu a poradí vám, jak nejúčinněji změnit životní styl. Časem se budeme věnovat i rozvoji Vaší duše. Magazín Lohas začal spolupracovat s celou řadou profesionálů a osobních trenérů, kteří se sportu a změně životního stylu věnují několik let. Vedle klasických textů Vás čekají i články doprovázené instruktážními videi. více »

Strečink - jak na to? / 19.4.2012

Název je odvozen od anglického slova „stretch“ – tedy natahování, napínání, rozpínání. Strečink je účinná metoda, která připraví svaly a celý pohybový aparát nejen na sport, ale na každodenní fungování. Jistě znáte ten příjemný pocit, když se po probuzení protáhnete. Krok za krokem se protáhněte s námi. více »

Vítr v nás / 1.3.2012

Dech je mocná zbraň, která dokáže pomoci našemu psychickému pohodlí. Soustřeďte se a dýchejte a váš život bude lepší... Na klidném moři nehybně svěšené plachty, po mnoha dnech čekání přichází letargie, námořníci leží, mají zavřené oči… Najednou po dlouhém čekání první šplouchnutí vlny, „závan čistého větru“, říkáme někdy, a za těmi slovy cítíme svěžest, energii, probuzení života, hluboký nádech, návrat radosti. více »

Zpět do kondice s Active Life Academy / 16.2.2012

V dnešní uspěchané době toho chceme všichni zvládnout co nejvíc - práci, rodinu, koníčky, relax, také toužíme dobře vypadat, cítit se skvěle a správně se stravovat. Máte pocit, že to není možné a stále hledáte tu správnou cestu ke změně životního stylu? Najměte si odborníky "v balíčku"! více »

Změna životního stylu krok za krokem / 13.2.2012

Pokud se rozhodnete změnit svůj přístup k životu a udělat něco pro sebe, počítejte s tím, že je to běh na dlouhou trať. Nejde o týdenní dietu ani měsíční trénink případně nějaký sportovní víkend, ale o kompletní změnu režimu, na kterou si budete muset zvyknout, přizpůsobit jí chod rodiny i váš volný čas. Životní styl je, zejména v 21. století, velmi často skloňovaným pojmem. Poradíme vám, jak na sobě začít pracovat. více »