Recenze: Tomáš Šebek, Mise Afghánistán

O lepším životě: Adéla Jonášová

Kdo vyhrál LOHAS BLOGGER 2014 / 1.5.2014

Soutěž blogů už doběhla do svého úplného konce a dnes postupně vyhlásíme výsledky. Všichni účastníci byli báječní a vy čtenáři samozřejmě také - články díky vám dosáhly na blozích i zde na magazínu rekorních návštěvností.

Výherkyní ceny čtenářů a fanoušků na facebooku se stává:

KUSANEC/ BABY BLOG 
se 128 fanouškovskými hlasy - Radce gratulujeme a přejeme jí hladký návrat do práce, stále tolik líbivých a milých článků a Erwínovi spokojenou mámu plnou kreativity a lásky!
Od nás dostává tuto medaili, kterou může využít na svém blogu, a balíček níže, který zašleme v příštím týdnu!

A protože přání se plní, jen je vyslovíte, vidíte, že Radka vyhrála mimo jiné i set od značky Les Fleurs de Bach Vivacités, který se objevil v jejím článku "Dej mi jsou v komíně":).

Výhercem 2. ceny

...na základě rozhodnutí poroty ve složení Andrea Mouaddab Vémolová, Erik Lukavský, Ondřej Lipár se především díky originalitě provedení a krásnému upozornění na jinak palčivý a veskrze nepěkný problém se stává blog:
DESISSIGN
Nutno dodat, že rozhodování to bylo skutečně těžké a nakonec množství textu a originální textová pojetí, pro která byli pánové, přebila právě originalita a krása provedení tohoto příspěvku, aniž bychom příliš kladli důraz na jeho textovou stránku.
Sissi gratulujeme, získává od nás tuto medaili:

...a příští týden od nás obdrží balíčkem druhou cenu. Přejeme Sissi mnoho dalších úspěchů v bloggerském světě, který je pro ni poměrně nový, a spoustu inspirace k umělecké tvorbě i focení! Jak dopadla plastová kolečka z příspěvku "Lid vs. plast" se můžete už nyní podívat ZDE.

And the Winner IS:

DANDELIJON
Kosmetické menu v restauraci u Pampelišky nás všechny tři porotce zaujalo natolik, že to byla prostě jasná volba - výborný nápad, skvěle nafocené, dobře napsané - tedy v tomto příspěvku se snoubí všechno, co má, aby se stal vítězným.
Je trochu paradoxní, že vítězka je ze Slovenska, ačkoliv mezi 30 soutěžily jen 3 slovenské bloggerky. Navíc musíme prozradit, že nás její účast stála hodně přemlouvání a vlastně se nakonec přihlásila až po tom, co se rozhodla, že se nepřihlásí:) Její účast doprovázela i milá pozornost od Vivi, která se svého soutěžení vzdala a předala svůj bloggerský balíček právě Dandelijon. Holky, ať jsou blogy vás obou stále tak inspirativní a po duši hladící!!!
Vítězka od nás dostává komplet menu pro vítěze, balíček zašleme v příštím týdnu a je tedy pořádně těžký:)

A na svůj blog si může pověsti tuto originální medaili:

Náš vyhlašovací ceremoniál 1. 5. 2014 je u svého konce, ještě jednou díky všem a ne "buďte blond", ale "zůstaňte LOHAS"!!!

Text: AMV. Foto: Michal Protivanský, Grafika: Jana Nuslauerová