O lepším životě: Adéla Jonášová

Fenomén barefoot

Proč chodit naboso? Proč to dopřát i vašim dětem?

Lepší blogger = LOHAS blogger / 11.10.2015

Vážení píšící, pisálkové, blogerky, blogeři, bloggerky a bloggeři!
Bylo tomu tak už loni a v úspěšné tradici pokračujeme i letos. Stále ještě můžete hlasovat pro NEJ bloggera, který se zabývá zdravým a udržitelným životním stylem, a to ZDE. Ovšem co je ještě lepší a navazuje to na minuloroční tradici, jsou 4 výzvy, do kterých se můžete přihlásit a vyhrát neskutečně pěkné CENY (přírodní kosmetiku, poukazy na nákup udržitelného oblečení, skvělé kurzy, fair trade a bio potraviny apod.). Hlásit se můžete do 15.10. 2015. Příspěvek je třeba zaslat do konce října! PŘIPOMEŇTE SVÝM ČTENÁŘŮM A DIVÁKŮM, ŽE KDYŽ BUDOU CHTÍT, MŮŽOU ZMĚNIT SVĚT, stejně  tak, jako jejich životy měníte VY!!!

Rádi bychom Vás touto cestou oslovili k účasti na jedné z výzev týkajících se zdravého a udržitelného životního stylu. Jedná se o soutěžní klání a můžete vyhrát opravdu krásné ceny!
Vaše blogy mají obrovskou sílu a široké osazenstvo mladých diváků a čtenářů, máte na ně velký vliv, a nás napadlo, že sdílet s Vašimi čtenáři vedle vlastního života a koníčků i nějakou silnou myšlenku, by mohlo být významné gesto pro čtenáře/ diváky a i pro společnost jako takovou.
Zúčastnit se může kdokoliv s jakkoliv velkým/ starým blogem či vlogem, na zaměření nezáleží. Blog může působit na jakékoliv platformě, včetně Youtube či Instagramu.
Zároveň svými posty podpoříte aktivity kampaně HATE FREE sdílením banneru „NENÁVIST NENÍ UDRŽITELNÁ“!
Jako BONUS můžete vyhrát skutečně pěkné ceny. Všechny video příspěvky se vedle své kategorie zúčastní navíc i kategorie LOHAS VIDEO a budou bojovat o další nálož cen v hodnotě přes 10 000 Kč.

Co je třeba udělat? 

1.    Vyplnit přiloženou přihlášku, která se stává závaznou jejím odesláním na e-mail redakce@magazin-lohas.cz. Přihlásit se můžete do 15. 10. 2015
2.    Vytvořit textový post, soubor fotek, projekt či video na téma jedné z výzev: natural beauty, s fashion či lifestyle; a zaslat jej do 31. 10. 2015 na adresu redakce@magazin-lohas.cz. 
3.    Mezi 1. 11. a 10. 12. 2015 bude na webu lohasblogger.cz uveřejněn Váš post, Vy budete v předstihu informováni o termínu uveřejnění.
4.    V den uveřejnění příspěvku na lohasblogger.cz dát na svůj blog upoutávku o délce cca 70 slov s odkazem na kompletní post uveřejněný na lohasblogger.cz a připojit banner HATE FREE v libovolné velikosti – bannery stáhnete ZDE. Sdílení na facebooku, instagramu či twitteru je následně dobrovolné. 

Prohlédněte si jednotlivé výzvy a najděte tu svou:

NATURAL BEAUTY CHALLENGE: přírodní kosmetika, přírodní krása, testování na zvířatech, přirozený look stvořený pomocí organické dekorativky, DIY kosmetika a jakákoliv další témata můžete zformovat do svého postu a bojovat za zdravější krásu a lepší svět. Vyhrát můžete ceny v hodnotě více než 50 000 Kč. CENY; DETAILY A LOŇSKÁ INSPIRACE
SUSTAINABLE FASHION CHALLENGE: udržitelná móda jako téma, upcyklace oblečení, second hand kousky, oblečení z organických materiálů, sustainable outfit a jakékoliv další nápady se mohou stát tím správným tématem pro Vaši účast na této módní výzvě. Vyhrát můžete ceny v hodnotě více než 18 000 Kč. CENY; DETAILY A LOŇSKÁ INSPIRACE
LOHAS LIFESTYLE CHALLENGE: recept, design, DIY do domácnosti, projekt, série fotek z přírody či s ekologickou tématikou, to vše a cokoliv jiného souvisejícího s udržitelným životním stylem se může stát Vaší vstupenkou do této výzvy. Vyhrát můžete ceny v hodnotě více než 23 000 Kč. CENY; DETAILY A LOŇSKÁ INSPIRACE
Těšíme se na Vaši účast a sílu a originalitu Vašich soutěžních postů!!!

MagLOH