Zdravá vs. obyčejná jednorázovka

V čem tkví onen rozdíl? Ve zdraví pro vaše dítě!

Fenomén barefoot

Proč chodit naboso? Proč to dopřát i vašim dětem?

Pozvánka: Zdraví a duše Ostrava 2016 / 14.9.2016

Příznivci zdravého životního stylu, alternativními medicíny, feng-shui a bio produktů se mohou těšit na další ročník festivalu ZDRAVÍ a DUŠE 2016, který se uskuteční 23. – 25. září na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Čeká na Vás přes 100 vystavovatelů z České republiky i zahraničí.

Výstava nabídne bohatý doprovodný program v podobě přednášek, workshopů, meditací, muzikoterapie a ukázek cvičení. Novinkou letošního ročníku je otevření další výstavní haly pro vystavovatele a připojení čtvrtého přednáškového sálu.   Během tří dnů můžete navštívit více než 60 přednášek na témata jako např. sebepoznání a osobní rozvoj, detoxikace a ozdravné procesy organismu, zvládání fóbií a strachu, chiromantie, angeochirologie (propojení výkladu z ruky a andělů), horoskopy v našem životě, orgonity, homeopatie, přírodní léčení nemocí, šamanské léčivé rituály, základy o přírodní kosmetice aj.
V sobotu 24. 9. 2016 se uskuteční Přechod přes žhavé uhlí a to na Slezskoostravském hradě. Vše začíná až po skončení sobotního programu na výstavě Zdraví a Duše. Účastí na přechodu  si můžete prodloužit Váš „magický den“. 
A nezapomínáme také na děti, pro které jsme přichystali spoustu her a zábavy. Mezinárodní hnutí ALLATRA  připravuje pro děti „ostrůvek pohody“, kde si nejen děti, ale i dospělí mohou vyrobit vlastní origami květu lotosu nebo uplést MANDALU.
Podívejte se na pozvánkové VIDEO!

text: Komerční prezentace