Jak poznat dobré boty nejen na podzim a zimu?

Recenze: Tomáš Šebek, Mise Afghánistán

O lepším životě: Adéla Jonášová / 6.10.2016

Adéla Jonášová je mladá autorka a interpretka, která výborně zvládá spoustu nástrojů, obvykle vystupuje s kytarou nebo mandolínou a v létě vydala své debutové album Dobrodruh. Je to vynikající deska, která mi připoměla mé oblíbené ženské hlasy, kterým píseň klouže z úst bez námahy, přirozeně a s velkou vášní. Nechci ji k nikomu přirovnávat, je jedinečná. Ale po tom, co jsem léta poslouchala Jarret, před pár roky mě opravdu uchvátil Jananas a zamilovala jsem si některé bluegrasové písně v podání Pavlíny Jíšové, musím říct, že Adéla je další v řadě, které budu poslouchat stale dokola. Při prvním poslechu alba jsem měla pocit, že tohle CD je přesně to, co náš svět potřebuje, co mi udělalo dobře, co je myšlenkově hluboké a upřímné a hudebně čisté a sebevědomé a v běžné hudební produkci to tolik chybí. Adéla věnovala 3 CD také do soutěže LOHAS blogger, takže soutěžící můžou jedno z nich vyhrát. Vy, kteří nesoutěžíte, si ho ale určitě kupte!!! Potřebujete ho! Jedna z písniček doprovází video z loňského večírku v Českém centru.

V čem je tvůj život lepší?
Život mám lepší, když si ho lepší udělám především tím, jak ho vnímám. Všechno je v hlavě, někdy je to fuška naladit sit u správnou náladu, pak je ale život báječný!
Žiješ/ umíš žít šetrně?
Umím to a když to nedělám, je to pouze má lenost a pohodlnost, která mi brání, což rozhodně není žádná omluva.
Co je pro tebe toxické?
Toxické je pro mě hlavně negativní myšlení, špatné chování a hloupost, Od toho se odvíjí všechno ostatní.
Co bys mohla udělat dobrého, kdybys dostala příležitost?
Každý má možnost něco změnit a když má pevnou vůli, dokáže to. Minimálně je dobré si uklidit před lastním prahem, kdyby to dělal každý, byl by to ideál.
Máš nějaký tip na přírodní product, který tě oslovil?
Teď používám kapky Gynex od firmy Energy a cítím se po nich lépe.