Jak poznat dobré boty nejen na podzim a zimu?

Zdravá vs. obyčejná jednorázovka

V čem tkví onen rozdíl? Ve zdraví pro vaše dítě!

LOHAS blogger 2016 / 4.11.2016

31. 10. 2016 skončil 22. příspěvkem třetí ročník soutěže LOHAS blogger. Oproti dřívějším ročníkům bylo dáno téma. Bloggerky měly odpovídat na otázku "Co je pro mě toxické". Opět přispívaly ve třech kategoriích: fashion, beauty, life. 11. 11. 2016 od 19:00 v rámci dvoudenního eventu Green Beauty Maket dojde v showroomu Prague Gallery Laufen  k vyhlášení a předání cen vítězům. Všichni účastníci soutěže jsou srdečně zváni! Svou účast prosím potvrďte co nejdříve na e-mail redakce.

Na večírku bude vegetariánské občerstvení od Sweet n´Pepper Days, hrát bude DJ Jana Kománková a houslistka Jitka Šuranská. Proběhne také vernisáž fotek Honzy Sakaře , uvidíte vlasovou show Organic WAY, kterou oblékne NILA a  celou akci bude jistě skvěle moderovat Lucie Křížková. Na místě vám navíc budou extra k dispozici všechny značky, které se Green Beauty Marketu účastní.

Přečtěte si 9 příspěvků z kategorie LIFE, 6 z kategorie BEAUTY a 5 z kategorie FASHION. 2 z účastnících se dam bohužel nesplnily podmínky soutěže o sdílení příspěvku, proto byl jejich příspěvek uveřejněn, ale nezúčastní se hlasování na fb.

Hlasování o 3 nejúspěšnějších příspěvcích z každé kategorie je v plném běhu a končí v neděli 6. 11. ve 12:00.
Fotku článku, pro který chcete hlasovat, je třeba LAJKOVAT a zároveň VEŘEJNĚ SDÍLET (tedy u příspěvku musí být ten globusek). Sdílením článků i vy podporujete boj o lepší planetu. Z Vašeho hlasování vyjdou v každé kategorii 3 tipy na vítěze - ROZHODUJE POČET SDÍLENÍ!!!, z nich bude v příštím týdnu 1 vítěze v každé kategorii vybírat porota!

HLASOVAT PRO SVÉHO FAVORITA, TEDY SDÍLET JEHO ČLÁNEK MŮŽETE ZDE.

Děkujeme partnerům, kteří věnováním cen soutěž podpořili: