začínáme cvičit

relax

jak začít cvičit

kondice

dýchání

wellness

strečink

O rubrice Váš trenér / 1.7.2012

Milí čtenáři,

s novým designem otevíráme i novou rubriku, která Vás provede světem pohybu, představí nejrůznější cvičební techniky i druhy sportu a poradí vám, jak nejúčinněji změnit životní styl. Mimoto bychom se rádi věnovali i rozvoji Vaší duše, proto časem najdete v této rubrice i různé články k tématům coachingu, psychologie, aromaterapie či čínské medicíny.
Magazín Lohas začal spolupracovat s celou řadou profesionálů a osobních trenérů, kteří se sportu a změně životního stylu věnují několik let. Čekají Vás články doprovázené krátkými instruktážními videi. V našem trenérském seriálu předáme praktické rady začátečníkům i pokročilým, představíme různé cvičební pomůcky i trenéry samotné. Nahlédneme do několika fitcenter a studíí, zacvičíme si v terénu a provedeme Vás i účinnými formami relaxace. Držíme krok se světem pohybu a klademe důraz na Váš lepší život. Možná díky našemu seriálu objevíte kouzlo pohybu, ozdravíte tělo i duši a zkusíte něco nového.

Na obsahu našeho webu se můžete nově podílet i Vy sami. Vaše připomínky či náměty na nová témata posílejte na adresu redakce@magazin-lohas.cz nebo se staňte našimi blogery v platformě Ekocentrik, ze které budou nejlepší články odměněny malým dárkem a stanou se součástí standardního obsahu webu.
Současně bude také spuštěna “Poradna trenéra Martin”a, kam můžete posílat konkrétní dotazy, týkající se cvičení, stravování či životního stylu obecně. Vaše dotazy zodpovíme mailem nebo na facebooku a ty nejzajímavější odpovědi uvedeme formou článku k tomuto tématu.

Těšíme se, že společně s bojem o planetu podpoříme i boj o Váš lepší, šťastnější a zdravější život!