začínáme cvičit

wellness

strečink

relax

jak začít cvičit

kondice

dýchání

Zpět do kondice s Active Life Academy / 16.2.2012

V dnešní uspěchané době toho chceme všichni zvládnout co nejvíce - práci, rodinu, koníčky, relax, také toužíme dobře vypadat, cítit se skvěle a správně se stravovat. Máte pocit, že to není možné a stále hledáte tu správnou cestu ke změně životního stylu?

Active Life Academy dá vašemu běžnému životu nový rozměr a naučí vás, jak si život užít. Active Life Academy jako první na trhu nabízí kompletní balíček služeb, které spolu úzce souvisí a jedna bez druhé nedávají smysl. Probudí ve vás aktivní přístup k životu a zvýší váš osobní, pracovní i sportovní výkon. Během celých tří měsíců s vámi bude intenzivně spolupracovat tým odborníků, který vám poradí, jak nejúčinněji změnit životní styl.

„Jako zkušený trenér vím, že lidé jsou v dnešní době posedlí hubnutím a cvičením, ale zapomínají na základní pravidla, která by měli vždy dodržet. Nejdůležitější je efektivní start, který rozhodně nezačíná zvednutím stokilové činky. Proto vznikla myšlenka přinést na trh kompletní balíček služeb, které na sebe navazují a jejich vzájemná kooperace je důležitá pro výsledný efekt, který musí být dlouhodobý. Každý samozřejmě musí začít sám u sebe a prvotní myšlenku ´CHCI ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOTNÍ STYL´, vyslovit sám. Pak už nastupujeme my. Během tří měsíců intenzivní spolupráce ukážeme klientovi tu správnou cestu k trvalé změně,“  říká autor konceptu "Zpět do kondice", Jan Větrovský.

Vyberte si jeden z programů (Easy nebo Standard), který vám bude nejvíce vyhovovat. Součástí jsou tréninky s osobním trenérem, konzultace s výživovým poradcem, kurzy vaření, sestavení jídelníčku na míru a osobní coaching (dle programu je nastavena účast odborníků).

Více informací na www.alacademy.cz

PR článek